Код: 00000202030
Артикул: Ост.0840
Настільна гра "Галопом по Європі" ЛЮКС Ост.0840
- Наявність: 3
- Виробник: ARTOS
-
486 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Галопом Європою ЛЮКС - настільна гра Галопом Європою ЛЮКС -
гравцям потрібно якомога швидше пройти свій маршрут містами Європи, який вони самі складуть.
Необхідно пересуватися від міста до міста автостопом, а також здійснювати перельоти на літаках.
Комплектація: ігрове поле, фішки для гри 4 штучки, фішка-маркер, картки із зображенням міст - 42 шт, авіа квитки 16 штук, планшети рейсів і незаповнені по 4 шт.
Купити настільну гру Галопом по Європах ЛЮКС можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотний дзвінок.
гравцям потрібно якомога швидше пройти свій маршрут містами Європи, який вони самі складуть.
Необхідно пересуватися від міста до міста автостопом, а також здійснювати перельоти на літаках.
Комплектація: ігрове поле, фішки для гри 4 штучки, фішка-маркер, картки із зображенням міст - 42 шт, авіа квитки 16 штук, планшети рейсів і незаповнені по 4 шт.
Купити настільну гру Галопом по Європах ЛЮКС можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотний дзвінок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Комплект постачання | ігр.поле-1шт,планшет-4шт, картки-42шт, квитки-16шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт,планшет-4шт, картки-42шт, квитки-16шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт,планшет-4шт, картки-42шт, квитки-16шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 34х6х30 см |
| Розміри упаковки | 34х6х30 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 8 років |








