Настільна гра Fun Games Shop Тисни Лося! FGS43
- Наявність: 1
- Виробник: Fun Games Shop
-
623 грн
«Тисни лося!» — енергійна гра, що розвиває сприйняття кольорів, уважність та швидкість реакції. Процес збору різноманітних предметів простий та водночас захопливий, що зацікавить будь-яку компанію гравців. Для початку гри не потрібно довго вивчати правила — все зрозуміло з першого погляду.
Коротко про правила:
1. Відкриваєте картку
2. Шукаєте на столі предмет, зображений на картці
3. Швидко забираєте його
4. І, якщо потрібно, тиснете на лося!
Переможцем стає той, хто першим збере 7 об’єктів. Окрім основної гри, передбачені різні варіанти, що роблять процес ще цікавішим та веселішим.
У комплекті:
- 45 двосторонніх жетонів з різними предметами
- 56 двосторонніх карток
- Правила гри
- Зручні пакетики для зберігання
Тип гри: для компанії, сім’ї, дітей та дорослих.
Вік: від 10 до 99 років.
Час гри: близько 15 хвилин.
Кількість гравців: від 2 до 6.
Виробник: Fun Games Shop (Україна).
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0.55 |
| Вага в упаковці, кг | 0.55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Кількість гравців | 3-6 |
| Кількість учасників | 3-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 3-6 |
| Комплект постачання | 45 двостор. жетонів, 56 двостор. карток, правила |
| Комплектація | 45 двостор. жетонів, 56 двостор. карток, правила |
| Комплектація | 45 двостор. жетонів, 56 двостор. карток, правила |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Fun Games Shop |
| Размер | 21х5х21 см |
| Розміри упаковки | 21х5х21 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.55 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |


















