Настільна гра Fun Games Shop Хрюшки - Попригушки FGS63
- Наявність: 1
- Виробник: Fun Games Shop
-
1199 грн
Опис гри: Ура! Веселіться разом із поросятами на батутах!
Використовуйте батути, щоб запустити поросят у стрибок і спробуйте потрапити в калабаню з грязюкою посеред свинарника! За кожне порося, яке влучить у калабаню, отримуйте жетончик з грязюкою. Продовжуйте запускати поросят, доки не закінчаться жетони — переможе найбрудніше порося!
У комплекті:
- 6 гумових поросят;
- 3 батути;
- 7 жетонів грязюки;
- 1 свинарник (потрібно зібрати перед грою);
- 1 інструкція.
Тип гри: Для дітей, сім’ї та компанії
Вік: від 6 до 99 років
Кількість гравців: 2-3
Виробник: PlayMonster (Великобританія), Fun Games Shop (Україна)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 850 |
| Вага (кг) | 0.85 |
| Вага в упаковці, кг | 0.85 |
| Вага, г | 850 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 28 |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Кількість гравців | 2-3 |
| Кількість учасників | 2-3 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-3 |
| Комплект постачання | ігр.фігурки-6шт, жетони-7шт, аксесуари, правила гр |
| Комплектація | ігр.фігурки-6шт, жетони-7шт, аксесуари, правила гр |
| Комплектація | ігр.фігурки-6шт, жетони-7шт, аксесуари, правила гр |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Fun Games Shop |
| Размер | 28х8х28 см |
| Розміри упаковки | 28х8х28 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.85 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |

























