Настільна Гра " Єнергія Плюс 1000 єлементівПоліцейські на захисті правопоря Ен.1459
- Наявність: 18
- Виробник: енергія Плюс
-
230 грн
Склавши присягу на вірність Українському народові та отримавши свій персональний жетон поліцейського, юні патрульні вирушають на перше чергування. Кожен патруль складається з двох поліцейських та має власний маршрут (три патрулі й відповідно — три маршрути). Ця гра може бути командною, якщо буде шість гравців. На кожному маршруті на патрульних чекає п’ять правопорушень, які треба зупинити. Кожне правопорушення, позначене відміткою (кружечком зі стрілкою) певного кольору. Перший маршрут – малиновий, другий – салатовий, третій – червоний. Потрапивши на такий кружечок, гравець бере відповідну картку та читає її вголос, після цього правопорушення вважається зупиненим. Також на кожному маршруті трапляються кружечки, де гравці беруть одну з карток "Це цікаво!" та читають її вголос.
Важливий нюанс! Пройшовши свій маршрут та потрапивши до позначки «Кінець маршруту», патрульні не закінчують гру. Вони продовжують рухатися наступним чином: поліцейські з першого маршруту йдуть до початку третього, а патрульні з третього маршруту мають дістатися на початок першого. Патруль з другого маршруту, дійшовши до позначки «розвилка», сам обирає, яким маршрутом рухатися далі. Якщо патруль зупинить правопорушення на чужому маршруті, він отримає для себе картку іншого кольору і суттєвий бонус, оскільки картка з іншого маршруту оцінюється вдвічі дорожче!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Кількість гравців | 3-6 |
| Кількість учасників | 3-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 3-6 |
| Комплект постачання | ігр.поле, кубик, фішки-18шт, картки-48, |
| Комплектація | ігр.поле, кубик, фішки-18шт, картки-48, |
| Комплектація | ігр.поле, кубик, фішки-18шт, картки-48, |
| Матеріали | картон, пластмаса |
| Материал | картон, пластмаса |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 26х26х6 см |
| Розміри упаковки | 26х26х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.4 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |



















