Код: 00000202040
Артикул: Ост.0239
Настільна гра Бродилка Модниця Ост.0239
- Наявність: 8
- Виробник: ARTOS
-
589 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Бродилка Модниця Ост.0239
Настільна гра Бродилка Модниця - це захоплююча броділка, в якій гравці придумують слова,
які включають в себе конкретну букву.
Завдання полягає в тому, щоб слово містило якомога більше цих літер і відповідав конкретній темі.
Комплектація:
- фішки 4 шт.,
- кубик;
- інструкція;
- ігрове поле;
- моделі учасниць;
- шашки-підставки 4 шт.
Вага в упаковці: 246 р.;
Габарити в упаковці: 40*5*31 див.
Купити настільну гру бродилку Модниці Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
Можете купити вже сьогодні!
Настільна гра Бродилка Модниця - це захоплююча броділка, в якій гравці придумують слова,
які включають в себе конкретну букву.
Завдання полягає в тому, щоб слово містило якомога більше цих літер і відповідав конкретній темі.
Комплектація:
- фішки 4 шт.,
- кубик;
- інструкція;
- ігрове поле;
- моделі учасниць;
- шашки-підставки 4 шт.
Вага в упаковці: 246 р.;
Габарити в упаковці: 40*5*31 див.
Купити настільну гру бродилку Модниці Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 шт |
| Комплект постачання | поле-1шт,фігурки-4шт; монети-72шт; жетони-48шт, фі |
| Комплектація | поле-1шт,фігурки-4шт; монети-72шт; жетони-48шт, фі |
| Комплектація | поле-1шт,фігурки-4шт; монети-72шт; жетони-48шт, фі |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для дівчат |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 34х30х6 см |
| Розміри упаковки | 34х30х6 см |
| Стать дитини | Для дівчат |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |









