Настільна гра бої на двох 410-1
- Наявність: 3
- Виробник: Без бренду
-
175 грн
Для дітей від 6 років.
Розмір упаковки: 23 ? 17 ? 7 см.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 24 |
| Висота в упаковці (см) | 24 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 24х7х17 см |
| Розміри упаковки | 24х7х17 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 6 років |

















