Код: 00000200751
Артикул: 2207
Настільна гра "Акула-кусючка" 2207
- Наявність: 9
- Виробник: YG TOYS
-
170 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра "Акула-кусючка"
Тип: Настільна гра
Доступна інформація
- Назва: "Акула-кусючка"
- Інші характеристики: відсутні в наданій інформації
Опис складено виключно на підставі назви товару; додаткові деталі необхідні для повнішого опису.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 16х16х13 см |
| Розміри упаковки | 16х16х13 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |








