Код: 00000100363
Артикул: 30866
Настільна гра 30866 (укр) "Будинок Монстрів" в кор-ці 195-195-65 см 30866
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
183 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«Будинок монстрів» – настільна гра, в якій ви граєте за діток, що заблукали в лісі. Вам доведеться поборотися з монстрами і загнати їх у будинок. На кожній картці з монстром зображений предмет, який змушує його негайно відправитися в будинок. Жетони з предметами будуть розкладені сорочками догори, тому потрібно буде запам'.ятовувати розташування жетонів. Якщо відкритий жетон не допоміг вам зараз, під час наступного ходу він може стати в нагоді. Здобути перемогу у грі можна загнавши всіх монстрів у будинок, але як тільки діти опиняться в оточенні чотирьох монстрів – ви програли.
З грою «Будинок монстрів» гравці легко розвивають кмітливість та стратегічне мислення.
? Рекомендований вік: 5+
? Размір пакування: 20х20х6,5 см
? Комплектація гри: 20 карт монстрів, 10 фішок зі «страхами» монстрів, 3 частини льодяника, 2 фішки гіпер-жах, будинок монстрів, інструкція.
? Вага гри в коробці: 330 г (+-30 г)
? Кількість гравців: 2+.
Гра українською мовою.
З грою «Будинок монстрів» гравці легко розвивають кмітливість та стратегічне мислення.
? Рекомендований вік: 5+
? Размір пакування: 20х20х6,5 см
? Комплектація гри: 20 карт монстрів, 10 фішок зі «страхами» монстрів, 3 частини льодяника, 2 фішки гіпер-жах, будинок монстрів, інструкція.
? Вага гри в коробці: 330 г (+-30 г)
? Кількість гравців: 2+.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 20х20х7 см |
| Розміри упаковки | 20х20х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |







