Код: 00000100367
Артикул: 30407
Настільна гра 30407 (укр) "Rocket Balance" в кор-ці 247-182-55 см 30407
- Наявність: 0
- Виробник: Strateg
-
143 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Допоможіть прибульцям побудувати галактичний крейсер та проявіть свої логічні здібності у грі «Rocket Balance» Strateg (30407). Крейсер подолає гіперпростір тільки при правильному складанні 4 частин корпусу, 20 регулюючих стрижнів та 15 паливних елементів.
Грати можуть до 4 осіб. Гра розвиває не лише логіку, а й фантазію, пам'.ять, координацію та дрібну моторику. Вирішення головоломок розвиває особистість, концентрацію, сприйняття кольору та форми предметів. При правильному збиранні всі паливні елементи рівномірно розподіляються в корпусі, залишається лише прибрати стрижні так, щоб паливні елементи не впали – і галактичний крейсер готовий до польоту!
Всі деталі «Рокет Баланс» виконані з екологічно чистих елементів різних кольорів та упаковані у коробку з яскравими малюнками.
? Вік: 6+
? Розмір упаковки: 33 х 32 х 4 см.
? Комплект: ракета (4 елементи), стрижні (20 шт. чотирьох кольорів), 15 кульок, інструкція.
? Матеріал: пластик.
Грати можуть до 4 осіб. Гра розвиває не лише логіку, а й фантазію, пам'.ять, координацію та дрібну моторику. Вирішення головоломок розвиває особистість, концентрацію, сприйняття кольору та форми предметів. При правильному збиранні всі паливні елементи рівномірно розподіляються в корпусі, залишається лише прибрати стрижні так, щоб паливні елементи не впали – і галактичний крейсер готовий до польоту!
Всі деталі «Рокет Баланс» виконані з екологічно чистих елементів різних кольорів та упаковані у коробку з яскравими малюнками.
? Вік: 6+
? Розмір упаковки: 33 х 32 х 4 см.
? Комплект: ракета (4 елементи), стрижні (20 шт. чотирьох кольорів), 15 кульок, інструкція.
? Матеріал: пластик.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Головоломка |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | кульки-15шт, палички-20шт, 4 частини ракети, інстр |
| Матеріали | пластмасса |
| Материал | пластмасса |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Стратег Україна |
| Размер | 25х18х6 см |
| Розміри упаковки | 25х18х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |







