Наповнювач НОЛА «Веселкові кулі» кольоровий 2 літри 432752795
- Наявність: 48
- Виробник: НОЛА
-
89 грн
Наповнювач НОЛА «Веселкові кулі» кольоровий 2 літри
Кольоровий наповнювач у форматі «Веселкові кулі» допомагає створити яскравий і охайний вигляд упаковки або декоративної композиції. Об’єм 2 літри зручний для оформлення подарункових коробок, кошиків та святкових наборів. Завдяки різнокольоровому виконанню наповнення виглядає більш виразно та додає композиції декоративного акценту.
Формат куль надає вмісту об’ємності та робить подачу більш привабливою. Такий наповнювач можна використовувати для оформлення різних презентів, де важливі акуратність, колір і візуальна легкість. Поєднання яскравих відтінків і зручного об’єму робить його практичним рішенням для декоративного пакування.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 2 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Производитель | НОЛА |
| Размер | 11х11х27 см |
| Розмір | об'єм 2 л |
| Розміри | об'єм 2 л |
| Розміри упаковки | 11х11х27 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | пляшка |
| Возраст | від 3 років |







