Код: 00000040781
Артикул: 4820022640291
Наповнювач для Мильних бульбашок "Веселкові кулі" Нола 05л 4820022640291
- Наявність: 0
- Виробник: НОЛА
-
53 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Наповнювач для Мильних бульбашок "Веселкові кулі" Нола 0,5л
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 512 |
| Вага (кг) | 0,512 |
| Вага в упаковці, кг | 0,512 |
| Вага, г | 512 |
| Вес | 0,512 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | НОЛА |
| Размер | 21х6х6 см |
| Розмір | об'єм 500 мл |
| Розміри | об'єм 500 мл |
| Розміри упаковки | 21х6х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 0.51200000000000001 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |











