Надувний матрац для плавання Кольоровий склянки Intex 58890 з подушкою Рожевий
- Наявність: 0
- Виробник: Intex
-
393 грн
Розмір виробу:
Довжина: 188см
Ширина: 71см
Вага: 1,4кг
Товщина вінілу: 0.30 мм.
Матеріал: Intex.
Виробник: Китай.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 1 року |
| Вага товару | 2.5 |
| Вес | 0 |
| Вес товара | 2.5 |
| Вид | Кресла |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Габарити | 112х112х66 см |
| Габарити: висота | 23 |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Габариты | 112х112х66 см |
| Габариты: высота | 23 |
| Габариты: длина | 20 |
| Габариты: ширина | 7.5 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Гарантия | Обмену и возврату не подлежит |
| Кількість місць | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Комплект постачання | 6 латок |
| Конструкція | надувний |
| Конструкция | Надувной |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальная нагрузка | 90 |
| Максимальне навантаження | 90 |
| Матеріал | Високоякісний вініл |
| Материал | Высококачественный винил |
| Наименование разновидности | Розовый |
| Найменування різновиду | Рожевий |
| Пол | Унисекс |
| Призначення | для води |
| Размер | 20 x 7.5 x 23 см |
| Состояние | Новое |
| Стан | нове |
| Стать | унісекс |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавание |
| Тип | Надувные |
| Условия отправки | Отправка из Киева в течение 1-2 рабочих дней. |
| Цвет | Разные цвета |
| Возраст | От 3-х лет |







