Код: 00000042790
Артикул: SE2454
Надувні повітряні кулі довгі SE2454
- Наявність: 186
- Виробник: Bambi
-
54 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Надувні кульки 40/1 (400) SE2454
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 75 |
| Вага (кг) | 0,075 |
| Вага в упаковці, кг | 0,075 |
| Вага, г | 75 |
| Вес | 0,075 кг |
| Вид іграшки | Кулі |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 0,5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 0,5 |
| Категория товара | Повітряні кульки |
| Комплект постачання | кулька довга - 40 шт |
| Комплектація | кулька довга - 40 шт |
| Комплектація | кулька довга - 40 шт |
| Матеріали | гума |
| Материал | гума |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 30х0,5х45 см |
| Розміри упаковки | 30х0,5х45 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кулі |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,075 |
| Ширина (см) | 45 |
| Ширина в упаковці (см) | 45 |
| Возраст | від 3 років |








