Набір тіста для ліпки 30572 (укр) "Містер тісто" 11 кольорів в кор-ці 133 30572
- Наявність: 75
- Виробник: Strateg
-
93 грн
Маса для ліплення складається переважно з води, борошна та харчових барвників, які не становлять загрози для шкіри. Тому цей набір є абсолютно безпечним для дітей.
У кожній коробці ви знайдете 11 пакетиків м'якого тіста різних кольорів. Їх можна змішувати для отримання цікавих відтінків. З тіста можна ліпити різні фігурки, прикрашати ним предмети або навіть створювати картинки на папері.
? Вік: 3+
? Розмір упаковки: 13х7х4 см
? Комплектація: 11 пакетиків м'якого тіста різних кольорів.
? Вага: 250 г (+-20 г)
Мова: українська.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Наборы для лепки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Кількість деталей | 11 |
| Кількість деталей (шт.) | 11 |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 7х17х5 см |
| Розміри упаковки | 7х17х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Наборы для лепки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |

















