Набір тіста для ліпки 30571 (укр) "Містер тісто" 8 кольорів в кор-ці 123- 30571
- Наявність: 122
- Виробник: Strateg
-
83 грн
Набір для ліплення «Містер тісто»
Набір «Містер тісто» — чудовий варіант для першого знайомства дитини з ліпленням. Це цікаве заняття допомагає розвивати творчість та дозволяє дитині створювати власні фігурки з м’якого тіста.
Особливості набору
- Маса для ліплення на основі води, борошна та харчових барвників
- Безпечний склад для дитячої шкіри
- Можливість змішувати кольори для створення нових відтінків
- Мова: українська
Що розвиває ліплення
- Дрібну моторику рук
- Просторове мислення
- Творчі здібності
Комплектація
- 8 пакетиків м’якого тіста різних кольорів
Характеристики
- Рекомендований вік: 3+
- Розмір упаковки: 12?10?2,5 см
- Вага: 180 г (±20 г)
З таким набором дитина може ліпити фігурки, прикрашати предмети або навіть створювати власні маленькі картини.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Кількість деталей | 8 |
| Кількість деталей (шт.) | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 11х15х3 см |
| Розміри упаковки | 11х15х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |


















