Код: 00000014832_2
Артикул: 010_Violet
Набір "Тачка+Лопатка+Граблі" 010_Violet
- Наявність: 4
- Виробник: Bamsik
-
161 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розміри 50*20*16 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 50 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 50 |
| Звукoвыe эффeкты | нет |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 шт |
| Комплект постачання | тачка, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | тачка, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | тачка, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 50х20х13 см |
| Розміри упаковки | 50х20х13 см |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |







