Код: 00000240285
Артикул: VT8080-01
Набір сюрпризів Vladi Toys Surprise pack Mermaid magic VT8080-01
- Наявність: 1
- Виробник: Vladi Toys
-
449 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
ВАУ! Оце так сюрпризи! Скоріше розпаковуй подарунковий набір «Магія русалоньки» та поринай в атмосферу веселощів.
На тебе чекає одразу вісім тематичних сюрпризів! Пазл, пластилін, бомба для ванни, карткова гра, розмальовка, листівки, стікери та хенґер! Усе, що потрібно для справжніх забав!
Грайся самостійно або разом із друзями. Буде гарантовано весело!
Комплектація: 27 наліпок, 1 карткова гра, 1 правила гри, 1 рекомендації для батьків, 2 листівки, рулон-розмальовка, картонний пазл, 2 тюбики глітерного клею, хенґер, закладка, бомбочка для ванни, 3 стики тіста-пластиліну.
На тебе чекає одразу вісім тематичних сюрпризів! Пазл, пластилін, бомба для ванни, карткова гра, розмальовка, листівки, стікери та хенґер! Усе, що потрібно для справжніх забав!
Грайся самостійно або разом із друзями. Буде гарантовано весело!
Комплектація: 27 наліпок, 1 карткова гра, 1 правила гри, 1 рекомендації для батьків, 2 листівки, рулон-розмальовка, картонний пазл, 2 тюбики глітерного клею, хенґер, закладка, бомбочка для ванни, 3 стики тіста-пластиліну.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 до 6 років |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вес | 0,42 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 4 до 6 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Комплект постачання | пластилін, пазл,карт.гра,слайм, розмальовка,карточ |
| Комплектація | пластилін, пазл,карт.гра,слайм, розмальовка,карточ |
| Комплектація | пластилін, пазл,карт.гра,слайм, розмальовка,карточ |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 18х35х8 см |
| Розміри упаковки | 18х35х8 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,42 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 4 до 6 років |













