Набір Свинка Пепа 552-7_Cream
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
189 грн
Герої мають детально опрацьований дизайн і виготовлені з безпечних, міцних матеріалів. Діти можуть відтворювати сцени з мультфільму або вигадувати власні веселі історії, що сприяє розвитку уяви, творчості та соціальних навичок.
Набір "Свинка Пеппа" стане чудовим подарунком для маленьких шанувальників пригод Пеппи, забезпечуючи години захопливої та пізнавальної гри!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 24 |
| Висота в упаковці (см) | 24 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категория товара | Різні набори з фігурками |
| Комплект постачання | фігурки-4шт, фломастери-3шт,мольберт, картинки-4шт |
| Комплектація | фігурки-4шт, фломастери-3шт,мольберт, картинки-4шт |
| Комплектація | фігурки-4шт, фломастери-3шт,мольберт, картинки-4шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 24х6х19 см |
| Розміри упаковки | 24х6х19 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |



















