Набір столового посуду Ромашка 39147
- Наявність: 9
- Виробник: Tigres
-
111 грн
Іграшкова посудка Ромашка від Тигрес створена з безпечної харчової пластмаси. Вона може використовуватися в мікрохвильовій печі і посудомийній машині.
Набір доступний в одній колірній комбінації: рожевий-жовтий-зелений-помаранчевий.
Складається з 20 елементів.
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.226 |
| Вага в упаковці, кг | 0.226 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Посуд |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 20 |
| Кількість деталей (шт.) | 20 |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 24х12х8 см |
| Розміри упаковки | 24х12х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.226 |
| Возраст | від 1 року |

















