Код: 00000018005
Артикул: 1-047
Набір солдатиків з технікою "Блок-пост" 59 предметів 1-047
- Наявність: 16
- Виробник: ColorPlast
-
189 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір солдатиків, військової техніки та обладнання "Блок-пост" (59 предметів) — це повноцінний ігровий комплект для створення реалістичних військових сценаріїв. У наборі є все необхідне для розміщення бойового поста та організації оборони.
До складу входять:
фігурки солдатів у різних бойових позах
військова техніка: танки, вантажівки, гелікоптери
елементи укріплень: барикади, мішки з піском, блоки, вежі
декорації: дерева, прапори, дорожні знаки та інші аксесуари
Усі елементи виготовлені з безпечного та міцного пластику, мають продуманий дизайн і деталізацію. Упакований набір у коробку, що зручно для зберігання або подарунка.
"Блок-пост" сприяє розвитку уяви, логічного мислення та навичок стратегічного планування. Ідеальний для захопливих ігор вдома чи на вулиці, як наодинці, так і з друзями.
До складу входять:
фігурки солдатів у різних бойових позах
військова техніка: танки, вантажівки, гелікоптери
елементи укріплень: барикади, мішки з піском, блоки, вежі
декорації: дерева, прапори, дорожні знаки та інші аксесуари
Усі елементи виготовлені з безпечного та міцного пластику, мають продуманий дизайн і деталізацію. Упакований набір у коробку, що зручно для зберігання або подарунка.
"Блок-пост" сприяє розвитку уяви, логічного мислення та навичок стратегічного планування. Ідеальний для захопливих ігор вдома чи на вулиці, як наодинці, так і з друзями.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категория товара | Солдатики та Набори |
| Матеріали | поліетилен, папір |
| Материал | поліетилен, папір |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 29х19х5 см |
| Розміри упаковки | 29х19х5 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Військовий |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |












