Набір Щенячий Патруль 627-19
- Наявність: 1
- Виробник: Bambi
-
544 грн
Включає фігурки всіх основних героїв з мультфільму "Щенячий Патруль"
Високоякісні матеріали, безпечні для дітей
Яскравий та деталізований дизайн, який точно передає образи персонажів
Рухомі частини фігурок для більш реалістичної гри
Сприяє розвитку уяви, творчих здібностей та соціальних навичок
Цей набір стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, яка любить "Щенячий Патруль". Він забезпечить години захопливої гри, допомагаючи дітям розвивати свої навички та весело проводити час.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Комплект постачання | герой-2шт, аксесуари |
| Комплектація | герой-2шт, аксесуари |
| Комплектація | герой-2шт, аксесуари |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 40х25х6 см |
| Розміри упаковки | 40х25х6 см |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |

















