Код: 00000721130
Артикул: JEX-01-02
Набір розкопок Danko Toys "JEWELS EXCAVATION" камінці JEX-01-02
- Наявність: 26
- Виробник: Danko Toys
-
191 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для проведення розкопок JEWELS EXCAVATION Камені - це набір для юних дослідників, які вирішили присвятити вільний час пошукам скарбів!
У цьому наборі міститься пласт скам'янілої земної породи зі справжнім гірським камінням, а також археологічний набір інструментів, необхідний для проведення розкопок. Барвиста інструкція, допоможе правильно підійти до процесу розкопок.
Набір містить: Скам'янілу земну породу - 1 шт., стек - 1 шт., пензлик - 1 шт., інструкцію - 1 шт.
Розмір: 24х19 см.
Купити Набір для проведення розкопок JEWELS EXCAVATION Камені Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
У цьому наборі міститься пласт скам'янілої земної породи зі справжнім гірським камінням, а також археологічний набір інструментів, необхідний для проведення розкопок. Барвиста інструкція, допоможе правильно підійти до процесу розкопок.
Набір містить: Скам'янілу земну породу - 1 шт., стек - 1 шт., пензлик - 1 шт., інструкцію - 1 шт.
Розмір: 24х19 см.
Купити Набір для проведення розкопок JEWELS EXCAVATION Камені Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Палеонтология |
| Вид іграшки | Розкопки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 24х19х5 см |
| Розміри упаковки | 24х19х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розкопки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | український |
| Возраст | від 6 років |







