Набір пасочок №3 Бамсик для піску 1272
- Наявність: 110
- Виробник: Bamsik
-
66 грн
Набір пасочок №3 Бамсик для піску
Яскравий набір для гри з піском допоможе урізноманітнити відпочинок на пляжі або в пісочниці. Набір пасочок №3 створений для ліплення фігурок із піску, а також підходить для захопливих ігор на свіжому повітрі. Виріб Бамсик стане зручним доповненням до дитячих сезонних розваг.
Комплект орієнтований саме для гри з піском, тому добре підходить для створення акуратних форм та простих пісочних композицій. Такий набір легко використовувати під час активного дозвілля, поєднуючи гру, уяву та розвиток дрібної моторики.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Пасочки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість деталей | 3 |
| Кількість деталей (шт.) | 3 |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 11х11х5 см |
| Розміри упаковки | 11х11х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Пасочки |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |








