Набір одягу для ляльок LORI Просте красиве пальто L030011Z
- Наявність: 2
- Виробник: LORI
-
272 грн
Створення стильного образу, поєднуючи прості елементи, - це мистецтво. Але тепер воно стає доступним завдяки набору одягу LORI. У наборі представлено унікальне бузкове пальто, яке додасть ляльці неповторний акцент і зробить її справжньою модницею.
Крім пальто, в комплекті на вас чекають легінси, смугаста футболка, стильне взуття, елегантна сумочка і навіть модні окуляри. Всі ці предмети одягу зроблені з якісних і безпечних для дітей матеріалів - текстилю та пластмаси.
Цей набір одягу сумісний з ляльками LORI розміром 15 см і чудово доповнить вашу колекцію іграшок. Він надає стиль та індивідуальність кожній ляльці, даючи змогу дітям створювати унікальні образи та надихатися модою.
Можна купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Одяг для ляльок |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | текстиль |
| Материал | текстиль |
| Производитель | LORI |
| Размер | 12х23х5 см |
| Розмір | для ляльок висотой 15 см |
| Розміри | для ляльок висотой 15 см |
| Розміри упаковки | 12х23х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Одяг для ляльок |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |

















