Набір Мячиків для тенісу ABS 6 штук TB2619
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
74 грн
Набір М'ячиків для тенісу ABS 6 штук
Комплект із 6 штук від виробника ABS, створений для використання під час тренувань і аматорських ігор на корті. Шестиця м'ячів забезпечує запас для декількох сесій і швидку заміну під час занять, що зручно для групових тренувань або індивідуальної практики. Набір дозволяє планувати тренування без необхідності частих покупок окремих м'ячів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | М'ячі |
| Комплект постачання | шість м'ячиків для наст. тенісу |
| Комплектація | шість м'ячиків для наст. тенісу |
| Комплектація | шість м'ячиків для наст. тенісу |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 17х11х4 см |
| Розміри упаковки | 17х11х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Теніс |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | планшет |
| Возраст | від 3 років |

















