Набір морських жителів 303-293
- Наявність: 6
- Виробник: YG TOYS
-
161 грн
Включає різноманітні фігурки морських тварин, таких як риби, краби, медузи та інші жителі океану
Виготовлений з якісного та безпечного пластику, стійкого до зношування
Яскраві кольори та детальне виконання фігурок роблять гру більш реалістичною та цікавою
Ідеально підходить для розвитку фантазії, креативного мислення та знань про підводний світ
Може використовуватися для гри у ванні, на пляжі або в дитячих ігрових зонах
Підходить для дітей різного віку, стане чудовим доповненням до колекції іграшок
Набір морських жителів подарує вашій дитині незабутні моменти гри та знайомство з дивовижними мешканцями океану.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 19х23х5 см |
| Розміри упаковки | 19х23х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Морські мешканці |
| Тип | Набір |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |

















