Код: 00000100566
Артикул: 71859
Набір маси для ліплення 71859 "Gumi Clay - 11 кольорів по 10 гр." в кор-ці 71859
- Наявність: 41
- Виробник: Strateg
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір маси для ліплення 71859 "Gumi Clay - 11 кольорів по 10 гр.", в кор-ці 25-7,5-4,7 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Кількість деталей | 11 |
| Кількість деталей (шт.) | 11 |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 8х25х5 см |
| Розміри упаковки | 8х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |







