Набір магнітів Vladi Toys Зоопарк 18 тварин магнітів VT3106-25
- Наявність: 6
- Виробник: Vladi Toys
-
173 грн
Набір гральних магнітів познайомить дитину з екзотичними тваринами та їхніми особливостями.
Кожен магніт містить міцний шар картону, завдяки чому він не гнеться. Деталі зручно і легко тримати в дитячих ручках та кріпити до магнітної поверхні.
Гра розвиває логіку, уяву, пам'ять, інтелект та дрібну моторику.
Комплектація: 18 магнітів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 18 |
| Кількість деталей (шт.) | 18 |
| Кількість предметів в наборі | 18 |
| Категория товара | Магніти |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 19х16х4 см |
| Розміри упаковки | 19х16х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |

















