Набір магнітів Vladi Toys "Динозаври" 19 елементів VT3106-23
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
173 грн
Набір гральних магнітів познайомить дитину з різними видами динозаврів та їхніми особливостями.
Кожен магніт містить міцний шар картону, завдяки чому він не гнеться. Деталі зручно і легко тримати в дитячих ручках та кріпити до магнітної поверхні.
Гра розвиває логіку, уяву, пам'ять, інтелект та дрібну моторику.
Комплектація: 19 магнітів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Магнітна |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 19 |
| Кількість деталей (шт.) | 19 |
| Кількість предметів в наборі | 19 |
| Категория товара | Магніти |
| Матеріали | картон, магнітний вініл |
| Материал | картон, магнітний вініл |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 19х16х4 см |
| Розміри упаковки | 19х16х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |























