Код: 00000806307
Артикул: 26239
Набір лялькових меблів Qun Feng Toys "Сучасна кімната"-3 червона 42*10.5*35 26239
- Наявність: 1
- Виробник: Bambi
-
593 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір лялькових меблів Qun Feng Toys "Сучасна кімната"-3 червона 42*10.5*35.5см
Цей дитячий ігровий набір являє собою житлову кімнату, виконану в червоному кольорі, з оригінальними деталями, як-от підставка під телевізор, телевізор, колонки, полички та торшер. Він забезпечує цікавий ігровий досвід завдяки світловим і звуковим ефектам.
Набір поставляється в яскравій кольоровій коробці з віконцем, що дає змогу розглянути вміст. Розмір коробки становить 42 x 10.5 x 35.5 см. Цей ігровий набір пропонує дітям можливість весело проводити час, створюючи свої власні історії та збагачуючи ігровий процес різноманітними звуковими та світловими ефектами.
Встигніть купити вже сьогодні!
Цей дитячий ігровий набір являє собою житлову кімнату, виконану в червоному кольорі, з оригінальними деталями, як-от підставка під телевізор, телевізор, колонки, полички та торшер. Він забезпечує цікавий ігровий досвід завдяки світловим і звуковим ефектам.
Набір поставляється в яскравій кольоровій коробці з віконцем, що дає змогу розглянути вміст. Розмір коробки становить 42 x 10.5 x 35.5 см. Цей ігровий набір пропонує дітям можливість весело проводити час, створюючи свої власні історії та збагачуючи ігровий процес різноманітними звуковими та світловими ефектами.
Встигніть купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1300 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 42 |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V; 2шт*ААА 1,5V; 2шт*AG13 (в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V; 2шт*ААА 1,5V; 2шт*AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Лялькові будиночки та меблі |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 42х35х10 см |
| Розміри упаковки | 42х35х10 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Меблі для ляльок |
| Тип | Набір |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V; 2шт*ААА 1,5V; 2шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 1,3 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |
| Возраст | від 3 років |







