Код: 00000062041
Артикул: 111-417A
Набір LOL MINI FASHION SET 111-417A
- Наявність: 7
- Виробник: Bambi
-
496 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір LOL MINI FASHION SET
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 31 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 31х27х8 см |
| Розміри упаковки | 31х27х8 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |





![POP: Набір блисків для губ[971976] 1539007E POP: Набір блисків для губ[971976] 1539007E](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/igrushki-dlya-devochek/2/com-ua-image-catalog-Medium_new-00000802335-400x400.jpeg)



