Набір колекційних фігурок роблокс Jazwares Roblox ROG - Feature Environment ROG0127
- Наявність: 0
- Виробник: Оригінал
-
881 грн
Ексклюзивний код для отримання предметів у грі «ROBLOX» в середені!
Ласкаво просимо до набору "Dance Your Blox Off". Готуйтеся до важких тренувань, щоб прокласти собі шлях до перемоги на танцювальному конкурсі. Усі творчі рішення залишаються на вас - від хореографії до костюма. Ваш успіх у ваших руках.
Комплектація:
фігурки героїв гри "Dance Your Blox Off": 4 штуки.
аксесуари.
контрольний список колекціонера.
ексклюзивний код для отримання предметів в грі Roblox.
Реалізуйте уявний світ Roblox за допомогою абсолютно нових фігурок і ігрових наборів, надихнутих вашими улюбленими персонажами. Поєднуйте їх частини, щоб створити свою власну унікальну пригоду.
Поспішайте купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вес | 0,55 кг |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 1.5V (є в комплекті) |
| Кількість деталей | 19 |
| Категория товара | Різні набори з фігурками |
| Комплект постачання | 4 фігурки, аксесуари, аркуш колекціонера |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оригінал |
| Размер | 36х32х8 см |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 6 років |

















