Набір кілець Beauty Star для дівчат B4363
- Наявність: 11
- Виробник: Без бренду
-
123 грн
Набір кілець Beauty Star для дівчат
Набір кілець стане приємним доповненням до дитячих аксесуарів і допоможе урізноманітнити образ. Такий комплект підійде для дівчат, які люблять яскраві прикраси та із задоволенням доповнюють ними повсякденний стиль. Кільця зручно поєднувати з різними вбраннями, створюючи охайний і милий акцент. Набір може використовуватися для ігор, святкових подій або як декоративний елемент у дитячій колекції прикрас.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Прикраси |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Дитячі аксесуари |
| Комплект постачання | кільце-5 шт |
| Комплектація | кільце-5 шт |
| Комплектація | кільце-5 шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 7х10х4 см |
| Розміри упаковки | 7х10х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Прикраси |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |









