Набір ігрових продуктів Технок пластик 8768
- Наявність: 7
- Виробник: Технок
-
154 грн
Іграшковий набір "Продукти ТехноК" неодмінно сподобається хлопчикам та дівчаткам. Він ідеально підійде для захопливих сюжетно-рольвих ігор в кафе чи супермаркет. Іграшкова їжа доповнить дитячі кухні та зробить ігри реалістичними та цікавими. Тепер можна відкрити кафе для друзів та іграшок, організувати доставку їжі, або ж запросити на вечерю. Курячі гомілки, хот-дог та картоплини фрі у наборі мають реалістичний вигляд та приємний колір. Зручний розмір іграшок спеціально розрахований для дитячих рук. Він також добре підходить до іграшкового посуду, візочків та кошичків ТехноК.
Іграшки з набору також підходять для ігор з сортування, рахування, вивчення кольорів та форм.
Різні сюжетно-рольові ігри розвивають у дітей уяву та фантазію, мислення, дрібну моторику, комунікативні та соціальні навички. Також батьки, граючись з дітками, вчать їх новим словам:назви предметів, різноманітних продуктів, кольорів та форм.
Іграшки безпечні для малюків, виготовлені з міцного якісного пластику без запаху та без гострих країв.
В наборі: булка хот-дога - 1 шт., сосиска - 1 шт., пляшка "Кетчуп" - 1 шт., гомілка – 3 шт., картопля фрі -5 шт.,
Для дітей від 3-х років.
Пакування – сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Продукти |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 11 |
| Кількість деталей (шт.) | 11 |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 15 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Технок |
| Размер | 13х10х5 см |
| Розміри упаковки | 13х10х5 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Продукти |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |


















