Набір іграшок ТехноК для ванної 8973
- Наявність: 18
- Виробник: Технок
-
499 грн
"Набір для ванної ТехноК" – це кольорові іграшки для купання із захопливого світу транспорту. Тут швидкісний спорткар, місткий автобус, маневровий літачок, потужний пікап, великий паротяг та веселий кораблик. Надруковані оченятаметодом тамподруку додають іграшкам радісних емоцій та краси, з ними машинки ніби оживають. Транспорт добре тримається на воді, що дає можливість дітлахам придумувати різноманітні ігри. З ними також цікаво гратися і "на суші" – влаштувати перегони, відкрити автосервіс, припаркувати машинки у гаражі, а літак в ангарі та багато-багато інших.
А ще фігурки можна використовувати для навчання: вивчати кольори, назви машин, робити перші кроки у лічбі. Такі ігри розвивають у малюків дрібну моторику, мовлення, уяву та фантазію.
Іграшки для ванної виготовлені зі спеціального гіпоалергенного матеріалу – пластизолю. Матеріал, що використовується в наших іграшках пройшов складну перевірку на відсутність шкідливих речовин і отримав відповідні гігієнічні висновки акредитованих лабораторій. Іграшки з пластизолю м'які, міцні та приємні на дотик, без різкого запаху.
З "Набором для ванної ТехноК" кожне купання Вашого малюка буде наповнене радістю та захопливими пригодами.
Зверніть увагу! Після використання необхідно промити іграшки під протічною водою та висушити. Не використовувати, не сушити та не зберігати поблизу нагрівальних приладів.
Комплектація: фігури різного кольору та форми, 6шт.
Для дітей від 1 - го року.
Пакування – сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Набір для ванної |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Іграшки для ванної |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Производитель | Технок |
| Размер | 15х15х5 см |
| Розміри упаковки | 15х15х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для ванної |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 1 року |





















