Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Класік" № 3 012/9_Green
- Наявність: 3
- Виробник: Bamsik
-
152 грн
Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Класік" № 3
Яскравий набір для ігор на пляжі та в пісочниці допоможе зробити відпочинок цікавішим і захопливішим. У комплекті передбачене відерко серії "Класік" № 3, яке зручно використовувати для води, піску та створення різних фігур. Іграшки підходять для активних ігор на свіжому повітрі, сприяють розвитку уяви та дрібної моторики.
Виріб від Бамсик орієнтований на дитячі розваги біля води або на майданчику. Набір стане практичним доповненням для літнього дозвілля, коли хочеться будувати, набирати пісок у відерко та вигадувати нові сюжети для гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,27 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, сито, лійка, 1 формочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, лійка, 1 формочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, лійка, 1 формочка |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х20х30 см |
| Розміри упаковки | 20х20х30 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |








