Набір іграшок для пляжу Бамсик Тачка з іграшками 010/1_Blue
- Наявність: 3
- Виробник: Bamsik
-
182 грн
Набір іграшок для пляжу Бамсик Тачка з іграшками
Яскравий набір для активних ігор на пляжі або в пісочниці допомагає дитині цікаво проводити час на свіжому повітрі. Тачка з іграшками зручна для перевезення піску та улюблених аксесуарів, а також робить гру більш динамічною та захопливою.
Комплект підходить для створення різних сюжетів під час гри з піском. Пляжний набір сприяє розвитку уяви, дрібної моторики та координації рухів. Завдяки поєднанню тачки та іграшок дитина може не лише будувати, а й перевозити пісок або інші дрібні предмети, урізноманітнюючи щоденні розваги.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | тачка, лопатка, граблі, лійка, 1 формочка |
| Комплектація | тачка, лопатка, граблі, лійка, 1 формочка |
| Комплектація | тачка, лопатка, граблі, лійка, 1 формочка |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 50х20х13 см |
| Розміри упаковки | 50х20х13 см |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Возраст | від 3 років |







