Набір гравюр Dodo Супергерой кольоровий картон 300194
- Наявність: 1
- Виробник: DoDo
-
61 грн
За допомогою штихеля дитина дряпає по малюнку, знімаючи захисний чорний шар - і поступово з'являється барвистий малюнок.
Картинку можна зробити різнобарвною всю, або прикрасити тільки деякі її деталі.
У комплекті:
- пластиковий штихель;
- картина-гравюра.
Купити Гравюру Супергерой можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації про іграшку зв'яжіться з нашими менеджерами зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Гравюри |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | 1 карточка-гравюра, пластик. штихель |
| Комплектація | 1 карточка-гравюра, пластик. штихель |
| Комплектація | 1 карточка-гравюра, пластик. штихель |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 22х32х1 см |
| Розмір | 29*21 см |
| Розміри | 29*21 см |
| Розміри упаковки | 22х32х1 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Гравюри |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 5 років |

















