Набір гоночних машинок 21 штука HT-284
- Наявність: 10
- Виробник: G Y
-
432 грн
Набір гоночних машинок
Комплект із 21 гоночної машинки стане чудовим вибором для активних ігор та створення власної колекції мініавто. Велика кількість елементів у наборі дозволяє урізноманітнити сюжет гри, влаштовувати перегони та вигадувати різні сценарії.
21 машинка в одному наборі робить його зручним для одночасної гри кількох дітей або для тривалого захопливого дозвілля. Такий комплект привертає увагу різноманіттям і добре підходить для шанувальників швидкості, автотехніки та динамічних іграшок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | машинка-21 шт |
| Комплектація | машинка-21 шт |
| Комплектація | машинка-21 шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 44х30х4 см |
| Розміри упаковки | 44х30х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |







