Набір Fingerboard Skate+BMX 2356-33
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
145 грн
Функціонал: тренування спритності рук
Комплектація: скейт – 1 шт., велосипед – 1 шт.
Вік дитини: від 3 років
• Скейт – це розважальна іграшка для тренування спритності пальців.
• Також він має антистресові властивості, стимулює дрібну моторику. • Зі скейтом можна виконувати різні трюки.
• Така яскрава іграшка сподобається активним дітям та підліткам.
• Своєю дією вона розслаблює, допомагає відволіктися, а потім сконцентруватися на одному завданні.
• Після неї набагато простіше повернутися до справ із новими силами.
• Також можна влаштувати змагання з друзями на різноманітні трюки.
• А для більш умілих гравців у набір входить велосипед.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Фінгер |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 2 |
| Кількість деталей (шт.) | 2 |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Категория товара | Спіннери та фінгери |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 19х15х4 см |
| Розміри упаковки | 19х15х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Фінгер |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |

















