Набір фігурок динозаврів 303-91
- Наявність: 9
- Виробник: YG TOYS
-
227 грн
Набір фігурок динозаврів
Набір фігурок динозаврів — комплект фігурок, виконаних у тематиці динозаврів.
Характеристики
- Тип: Набір фігурок
- Тематика: Динозаври
Опис
Набір містить фігурки, що зображають динозаврів, і призначений для демонстрації або використання у грі чи колекціонуванні.
Уточнення
Деталі щодо кількості фігур, матеріалу, розмірів та рекомендованого віку слід уточнити у продавця або в повному описі товару.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Пакет |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Кількість деталей | 3 |
| Кількість деталей (шт.) | 3 |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 24х30х5 см |
| Розміри упаковки | 24х30х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Пакет |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |

















