Код: 00000240407
Артикул: VT4511-08
Набір для творчості Vladi Toys мяка мозаїка "Єдиноріг" VT4511-08
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
119 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пориньте у чарівний світ з єдинорогами, в якому до веселки можна не просто доторкнутись, а й прикрасити її! Візьміть м'які елементи та приліпіть їх до основи.
Граємо та тренуємо: фантазію, творчі здібності та дрібну моторику пальчиків.
Набір містить: 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою.
Вік: 3-6 років
Граємо та тренуємо: фантазію, творчі здібності та дрібну моторику пальчиків.
Набір містить: 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою.
Вік: 3-6 років
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою |
| Комплектація | 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою |
| Комплектація | 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 22х24х1 см |
| Розміри упаковки | 22х24х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,08 |
| Ширина (см) | 1 |
| Ширина в упаковці (см) | 1 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 6 років |











