Код: 00000240404
Артикул: VT4501-20
Набір для творчості Vladi Toys cтрінг арт. Сонячна прогулянка VT4501-20
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
391 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Створити своє унікальне зображення та зробити його цікавим можна за допомогою кольорових ниток, блискучих стразів та булавок у наборі для творчості. Дитина дасть волю своїй творчості та створить власний шедевр!
Комплектація: 2 картинки, 5 кольорових ниток, 160 декоративних булавок, стрази.
Мова: українська.
Вік: 5-7 років.
Комплектація: 2 картинки, 5 кольорових ниток, 160 декоративних булавок, стрази.
Мова: українська.
Вік: 5-7 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | 2 картинки, 5 кольорових ниток, 160 булавок, страз |
| Комплектація | 2 картинки, 5 кольорових ниток, 160 булавок, страз |
| Комплектація | 2 картинки, 5 кольорових ниток, 160 булавок, страз |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 22х21х5 см |
| Розміри упаковки | 22х21х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |









