Набір для творчості Vladi Toys «Чарівні кошенята» з м'якою мозаїкою VT4511-23
- Наявність: 6
- Виробник: Vladi Toys
-
119 грн
Рекомендовано творити під наглядом дорослих, оскільки в наборі присутні дрібні елементи.
Граємо та тренуємо: увагу, творчі навички, дрібну моторику.
Набір містить: 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою, 1 планшет із стразами.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | 3 основи, 3 планшети із м'якою мозаїкою, планшет з |
| Комплектація | 3 основи, 3 планшети із м'якою мозаїкою, планшет з |
| Комплектація | 3 основи, 3 планшети із м'якою мозаїкою, планшет з |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 21х24х1 см |
| Розміри упаковки | 21х24х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Тварини, птахи |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 до 6 років |


















