Набір для творчості вишивка хрестиком Букет соняхів Strateg розміром 30х30 AX-314
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
201 грн
Комплектація:
тканина для вишивки;
модульний підрамник;
голка;
нитки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Вишивка |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Жанр | Квіти |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | тканина на дерев.підрамнику, пласт.голка, нитки |
| Комплектація | тканина на дерев.підрамнику, пласт.голка, нитки |
| Комплектація | тканина на дерев.підрамнику, пласт.голка, нитки |
| Орієнтація | Квадрат |
| Ориентация картини | Квадрат |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 30х30х2 см |
| Розмір | 30х30х1,5 см |
| Розміри | 30х30х1,5 см |
| Розміри упаковки | 30х30х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Вишивка |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |





![Великий подарунок для творчості 5+/червоний 9001[922163] 15100136P Великий подарунок для творчості 5+/червоний 9001[922163] 15100136P](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/tvorchestvo/4/data-medium-00000802901-400x400.jpg)













