Код: 00000100456
Артикул: 32016
Набір для творчості (укр) "Pom pom Банні" 16х10 см 32016
- Наявність: 5
- Виробник: Strateg
-
234 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості (укр) "Pom pom Банні" 16х10 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | пенопл.куля, помпони, мінікомікс |
| Комплектація | пенопл.куля, помпони, мінікомікс |
| Комплектація | пенопл.куля, помпони, мінікомікс |
| Назначение | Для всієї родини |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х16х10 см |
| Розміри упаковки | 10х16х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | тубус |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |







