Код: 00000100514
Артикул: 30763
Набір для творчості (укр) "Pen Stuck for girl" в кор-ці 26-9-26 см 30763
- Наявність: 120
- Виробник: Strateg
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості «PEN STUCK»
PEN STUCK — це яскравий набір для творчості, який допоможе весело провести час та створити власні прикраси для олівців. Ліплення захоплює дітей і дозволяє проявити свою креативність.
Особливості набору
- Маса для ліплення, яка застигає приблизно за 30 хвилин
- Можливість створювати фігурки за інструкцією або власним задумом
- Готові фігурки можна використовувати як прикраси для олівців
- Мова: українська
Характеристики
- Рекомендований вік: 4+
- Розмір упаковки: 26?9?3 см
- Вага: 100 г (±20 г)
Комплектація
- 7 шт маси для ліплення
- Стек
- 3 олівці
- Інструкція
Чудовий варіант для розвитку творчих навичок та цікавого дозвілля дитини.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення 7*10 гр, стек, олівці-3шт |
| Комплектація | маса для ліплення 7*10 гр, стек, олівці-3шт |
| Комплектація | маса для ліплення 7*10 гр, стек, олівці-3шт |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х26х3 см |
| Розміри упаковки | 10х26х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | російська, українська |
| Возраст | від 5 років |








