Код: 00000100513
Артикул: 30762
Набір для творчості (укр) "Pen Stuck for boy" в кор-ці 26-9-26 см 30762
- Наявність: 102
- Виробник: Strateg
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«PEN STUCK» – яскравий набір для творчості, який підніме настрій вам та вашій дитині. Ліплення не залишить байдужим вашого малюка!
Наслідуючи інструкції можна зліпити героїв, які потім прикрасять олівці вашого хлопчика. Головною особливістю маси є те, що вона застигає через 30 хвилин. Дитина зможе зліпити або героя з інструкції, або включити свою креативність і створити власну фігуру.
? Вік: 4+
? Розмір упаковки: 26х9х3 см
? Комплектація: маса для ліплення (7 шт), стек, 3 олівці, інструкція.
? Вага: 100 г (+- 20 г)
Мова: українська.
Наслідуючи інструкції можна зліпити героїв, які потім прикрасять олівці вашого хлопчика. Головною особливістю маси є те, що вона застигає через 30 хвилин. Дитина зможе зліпити або героя з інструкції, або включити свою креативність і створити власну фігуру.
? Вік: 4+
? Розмір упаковки: 26х9х3 см
? Комплектація: маса для ліплення (7 шт), стек, 3 олівці, інструкція.
? Вага: 100 г (+- 20 г)
Мова: українська.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Наборы для лепки |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | масса для лепки 7*10гр, стэк, карандаши-3шт |
| Комплектація | масса для лепки 7*10гр, стэк, карандаши-3шт |
| Комплектація | масса для лепки 7*10гр, стэк, карандаши-3шт |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 26х9х3 см |
| Розміри упаковки | 26х9х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Наборы для лепки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 9 |
| Ширина в упаковці (см) | 9 |
| Язык | український |
| Возраст | від 5 років |







