Код: 00000102678
Артикул: 30879
Набір для творчості Strateg "UDO Clay 16 шт" 30879
- Наявність: 19
- Виробник: Strateg
-
116 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості «U`DO Clay» 16 шт.
Повітряна маса - прекрасний матеріал для дитячої творчості. В наборі - 16 різнокольорових брикетів, стек для створення різних фігур та пакет на застібці, щоб зберегти повітряну масу, яка залишилася, до наступного ліплення. Яскраві кольори, надійні матеріали, які не тріскаються та міцно тримають задану форму. Процес ліплення розвиває креативність, творчу уяву та дрібну моторику. Ідеально для самостійного дозвілля, часу з друзями чи батьками. Для дітей старше 3 років.
Комплектація: упаковка (виготовлена з поліетилену), маса для ліплення - 16 шт., стек (виготовлений з пластику), пакет із застібкою (виготовлений з поліетилену), інструкція (виготовлена з паперу).
Повітряна маса - прекрасний матеріал для дитячої творчості. В наборі - 16 різнокольорових брикетів, стек для створення різних фігур та пакет на застібці, щоб зберегти повітряну масу, яка залишилася, до наступного ліплення. Яскраві кольори, надійні матеріали, які не тріскаються та міцно тримають задану форму. Процес ліплення розвиває креативність, творчу уяву та дрібну моторику. Ідеально для самостійного дозвілля, часу з друзями чи батьками. Для дітей старше 3 років.
Комплектація: упаковка (виготовлена з поліетилену), маса для ліплення - 16 шт., стек (виготовлений з пластику), пакет із застібкою (виготовлений з поліетилену), інструкція (виготовлена з паперу).
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення-16шт, стек, інструкція |
| Комплектація | маса для ліплення-16шт, стек, інструкція |
| Комплектація | маса для ліплення-16шт, стек, інструкція |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 16х6х27 см |
| Розміри упаковки | 16х6х27 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |












