Код: 00000102755
Артикул: 30830
Набір для творчості Strateg Розкопки динозаврів Велоцираптор 30830
- Наявність: 19
- Виробник: Strateg
-
169 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості "Розкопки динозавра. Велоцираптор" — чудова знахідка для юних дослідників! У комплекті ви знайдете все необхідне: інструменти, захисні окуляри, гіпсовий брикет зі скелетом динозавра та покрокові інструкції. Здається, що всі скам'янілості вже давно відкриті, але в нас є таємний запас! Час вирушати на розкопки та робити власні великі відкриття!
? Вага: 505 г
? Розміри: 25,3х18,1х5,5
? Комплектація: коробка, брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інструкція
? Вік: 5+
? Вага: 505 г
? Розміри: 25,3х18,1х5,5
? Комплектація: коробка, брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інструкція
? Вік: 5+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 560 |
| Вага (кг) | 0,56 |
| Вага в упаковці, кг | 0,56 |
| Вага, г | 560 |
| Вес | 0,56 кг |
| Вид іграшки | Розкопки |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інстр |
| Комплектація | брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інстр |
| Комплектація | брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інстр |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 25х6х18 см |
| Розміри упаковки | 25х6х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Розкопки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,56 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |









